BŐVÍTJÜK CSAPATUNKAT!

Jelenleg nincs aktív álláshirdetésünk, de ha az alábbi pozíciók valamelyike felkelti érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat, mindig örülünk neki. Megőrizzük adatbázisunkban és megfelelő nyitott pozíció esetén keresni fogunk Téged!

Recepciós munkatársat keresünk teljes munkaidőben budapesti stúdiónkba

Barátságos, pozitív, nyitott alaptermészeted van, és átlagon felüli kommunikációs készséggel rendelkezel? Önálló, gyors és kiemelkedően precíz munkavégzés jellemző rád? Szívvel-lélekkel tudsz emberekkel bánni, és velük dolgozni? Strukturáltan tudsz dolgozni, szívesen szervezel, és nehéz helyzetekben is nyugodt tudsz maradni? Szeretnéd angol nyelvtudásodat a munkád során aktívan használni? Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel, és tudod magadról, hogy felelősségteljes, megbízható és terhelhető vagy?

Jól hangzik? Akkor olvass tovább, és ha a végére értél, gyorsan jelentkezz hozzánk!

Pontosan mik lesznek a főbb feladataid recepciósként a WAX IN THE CITY-nél?

Recepciósként te leszel a vendégeink első benyomása a Wax in the City-ről. Így nagyon reprezentatív és kommunikatív feladatod lesz nálunk: vendégfogadás, tájékoztatás, koordináció saját stúdió szoftverünkben, telefonon és e-mailben érkező megkeresések megválaszolása. Ezen kívül felelősségi körödhöz tartozik a zökkenőmenetes napi üzletmenet feltételeinek biztosítása: készletfigyelés, leltár vezetése, stúdió napi adminisztratív feladatainak ellátása.

Lenne kedved csapatunk részeként a vendégeinket még boldogabbá tenni? Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk!

Jelentkezés módja: küldd el fényképes önéletrajzodat a nettó fizetési igény megjelölésével a budapest@wax-in-the-city.com e-mail címünkre! Lányok- fiúk jelentkezését egyaránt kitörő örömmel fogadjuk :-) Nagyon várjuk, hogy személyesen is megismerjünk téged!

Wax in the city karrier

Kozmetikus munkatársakat keresünk teljes- vagy részmunkaidőben

Szívesen dolgozunk veled, amennyiben a következő tulajdonságokban magadra ismersz:

  • kozmetikus szakképesítéssel rendelkezel,
  • nyitott vagy arra, hogy nők és férfiak részére is végezz gyantázást,
  • szívvel-lélekkel tudsz emberekkel bánni, ügyfélorientált vagy,
  • barátságos, ápolt a megjelenésed,
  • egy kiváló, fiatal csapat tagja szeretnél lenni,
  • alkalmasnak találod magad a kiemelkedő higiéniai és tisztasági elvárások betartására,
  • nyitott, érdeklődő természeted van, szívesen tanulsz valami újat,
  • szeretnél külföldön néhány hetet tanulni rendkívül barátságos, támogató környezetben,
  • alapfokú angol vagy német nyelvismerettel rendelkezel,
  • ideális esetben van már szépségápolásban szerzett gyakorlatod is.

Amit mindezért cserébe kínálunk neked:

  • iparágban kiemelkedő szintű bejelentett bérezés (fix+jutalék),
  • teljes munkaidő, tervezhető időbeosztással,
  • exkluzív többhetes külföldi képzés teljes költségtérítéssel,
  • nem budapesti pályázók esetén budapesti szállás biztosítása,
  • egész évben selymes, sima bőr,
  • modern és elegáns munkakörnyezet,
  • egy valóban motivált és elkötelezett csapat tagja lehetsz.

Felkeltettük az érdeklődésedet? Küldd el nekünk az önéletrajzodat, és írd meg nekünk a kb. nettó fizetési igényedet is. A következő e-mail címre várjuk szeretettel: budapest@wax-in-the-city.com